KDEdu Logo

Projekt edukacyjny KDE

Draw of a tree

Witaj w KDE Edu!

Tworzymy darmowe oprogramowanie edukacyjne dla dzieci i dorosłych, studentów i nauczycieli. Tworzymy oprogramowanie dla ciebie.

Zwiększaj swoją wiedzę z naszymi programami.

Lub przyłącz się do nas w celu opracowywania programów.

Darmowe oprogramowanie edukacyjne oparte o technologie KDE: studenci, rodzice, dzieci, nauczyciele, dorośli, możecie dowolnie używać naszego oprogramowania, kopiować je, modyfikować je do waszych potrzeb i czerpać radość z nauki!

Proszę zajrzeć na stronę przeglądu programów, aby uzyskać szybki podgląd na nasze programy, które są tłumaczone na więcej niż 65 języków.

Skupiamy się głównie na dzieciach w wieku szkolnym od 3 do 18 lat, i na specjalizowanych potrzebach młodych użytkowników dotyczących interfejsu użytkownika.Jednakże, mamy także programy wspomagające nauczycieli w planowaniu lekcji i inne, które mogą zainteresować studentów i kogokolwiek, kto ma potrzebę uczenia się!

Bądź na bieżąco

Współtwórcy projektu edukacyjnego KDE podają aktualności na swoich blogach. Nagromadzenie tych wszystkich postów jest dostępne jako kanał RSS .
Rzuć okiem na czytnik kanałów KDE aKregator.

KDE-Edu na Microsoft Windows

Większość z programów KDE-Edu jest także dostępnych na systemie Microsoft Windows. Są dostarczane z inicjatywy KDE na Windowsie i nadal są w stanie beta, lecz już używalnym. Przeczytaj o nich więcej na stronie projektu KDE na Windowsie!

Globalne odnośniki nawigacji